תקשורת חזותית אונליין ללמוד קורס באינטרנט אחד על אחד ללימודי תעודה

רוצים ללמוד מקצוע ואין לכם זמן ללכת למכללות לעיצוב גרפי? לא יודעים איך לשלב לימודים ועבודה? בכתבה הבאה נסביר לכם איך אפשר ללמוד תקשורת חזותית אונליין בצורה פרטית ואישית דרך האינטרנט ללימודי תעודה ותיק עבודות. בכתבה תוכלו לראות שיעור הסבר בווידאו שנעשו ביוטיוב כדי להסביר לכם מה מעצבים גרפיים עושים בחברות הייטק, השיעורים מוסברים בשפה העברית בצורה מאוד פשוטה כדי לתת לכם אתה אינדיקציה לקראת מה אתם הולכים.

איך לומדים מהבית עיצוב גרפי ותקשורת חזותית?

באתר הבא תוכלו לראות בית ספר מומלץ מאוד ללימודי מקצועות העיצוב גרפי ובניית אתרים אונליין. בית הספר מספק תוכנה שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על המחשב של הסטודנט. המורה יוכל לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז לו את העכבר תוך הסברים על עולם התקשורת החזותית. אם יש נושא לא ברור במהלך השיעור המורה יחזור עליו ויסביר לו איך לעשות את אותו אפקט שלב אחר שלב. בלימודים אישיים במתכונת של שיעורים פרטיים אחוזי ההצלחה הם מאוד גדולים ומאפשרים לבנות תיק עבודות בצורה מקצועית ביותר.  למידה אישית מהבית חוסכת זמן ולא צריך לבזבז זמן על נסיעות רק כדי ללמוד מקצוע שגם ככה עובדים בו בסוף במחשב. חברות הייטק ומשרדי הפרסום לא עסוקים באיפה למדתם מה שחשוב להם זה איך תיק העבודות שלכם נראה.

מה לומדים בתקשורת חזותית?

בלימודי תקשורת חזותית אתם לומדים כיצד לשווק עסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם שנכנסה חזק בשנים האחרונות. תלמדו לקחת את הרעיון של העסק ולהבין אותו לאורכו ולרוחבו. תשתמשו בצבעים מיוחדים שיתאימו לקהל היעד תוך שימוש באלמנטים ויזואלים להכנת פרסומות ומודעות. את כל הטכניקות העיצוביות תעבדו בתוכנות גרפיקה המיועדות לכך. לאחר סיום לימודים תצטרכו ללמוד את תחום בניית אתרים על כך נרחיב בהמשך.

לימודי בניית אתרים בתקשורת חזותית

תחום התקשורת החזותית כולל את מסלול עיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט. בלימודי בניית אתרים תעבדו על מערכות מיוחדות הנקראות וורדפרס אלמנטור ותלמדו כיצד לעצב אפליקציות תוך שימוש בחוקים של חוויית המשתמש. לכל אורך הקורס תכינו דוגמאות ועיצובים של בניית אתרים כדי להראות ללקוחות או חברות שתצטרכו לעבוד איתם בסיום הלימודים.

תעודת סיום לימודים

אומנם תקבלו תעודה בסיום הלימודים אבל אף אחד לא מעניין אותו איפה למדתם את תחום העיצוב הגרפי מה שיבדקו זה אך ורק איך אתם מעבירים טרנדים חדשים בעיצוב וכיצד עיצבתם אפליקציה אונליין לעסקים. ככל שתיק  העבודות שלכם יהיה מקצועי  וידבר על רלוונטיות למה שקורה היום בעולם העיצוב תוכלו להתקבל לעבודה במהירות לאחר סיום הלימודים. מרבית מבוגרי לימודי תקשורת חזותית מעדיפים לעבוד מהבית בצורה עצמאית ולתת פרויקטים על פי מחירון הנקבע מראש. תחום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית מאוד מבוקש היום בישראל בגלל שיש יותר אפשרויות לעבודה למעצבים גרפים לעומת העבר. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת המעצבים הגרפיים נעשים מבוקשים יותר בתעשייה.