קורס ציור אונליין באינטרנט

אוהבים את העולם הציור והאמנות הדיגיטלית? רוצים לדעת איך לצייר באינטרנט? הכנו במיוחד בשבילכם כתבה מדהימה איך אפשר לצייר במחשב. הכתבה מכילה סרטוני הסבר מדהימים שנעשו בתוכנת אילוסטרייטור על ידי מעצבים גרפיים מקצועיים. בסרטונים תוכלו לראות טיפים מקצועיים איך כיום עובדים באמצעות כלי הנקודות בתוכנת אילוסטרייטור להכנת גרפיקות מדהימות. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בציור דיגיטלי.

איך עושים קורס לימודים ציור באינטרנט?

איך לומדים ציור דיגיטלי באינטרנט? ציור דיגיטלי הלימודים מתקיימים דרך מערכת למידה מקוונת אונליין. בית ספר ללימודי מקצועות ציור דיגיטלי מספק לסטודנט תוכנת חיבור חינם שבאמצעותה המורה יכול לעבוד ישירות על תוכנת אילוסטרייטור. המורה יכול לצפות במסך ולהזיז את העכבר תוך הסברים איך לצייר גרפיקות בתוכנה. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת הסטודנט  מקבל  לכל אורך השיעור יחס אישי עם תשומת לב מלאה לצרכים בלימודים.

למה תוכנת אילוסטרייטור?

תוכנת אילוסטרייטור פופולרית מאוד בעולם עיצוב גרפי ותקשורת חזותית. באמצעות תוכנה זו גרפיקאים ומעצבים יכולים לעבוד עם כלי הנקרא נקודות. כלי הנקודות מאפשר הקלקות ותוך כדי הציור אפשר לעגל את הקווים. באמצעות טכניקה זו אפשר לצייר כל סגנון איור או דמויות למטרות שונות. עבודה בתוכנה מאוד קלה וידידותית למשתמשים. חברת אדובי בשנים האחרונות  הכניסה אינספור אפקטים יפים חדשים בתוכנה כדי לגרום לציירים להיות אותנטיים ומקוריים. מי שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית בהחלט ימצא בתוכנה אינספור טכניקות להכנת ציורים בסגנונות שונים.

אין לי רקע ב ציור דיגיטלי האם הקורס מתאים לי?

זה לא משנה אם יש לכם ניסיון בציור או אין לכם באמצעות התוכנה תוכלו ללמוד את כל השלבים ממתחילים ועד למתקדמים. במהלך הקורס תקבלו ציורים לעשות ולבצע את כל המהלכים באמצעות תרגול שיתבצע  לכל אורך השיעור והקורס עצמו. בסיום כל שיעור תקבלו תרגילים מעמיקים כדי לפתח לכם את היצירתיות והחשיבה הרחבה ביצירת אפקטים והבלטות. תחום זה מבוקש מאוד בקרב תעשיית העיצוב הגרפי כי כיום יש פחות מעצבים אשר עוסקים בציור דיגיטלי. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

אפשרויות העבודה לאחר הלימודים.

בוגרי  מסלול זה יכולים לעבוד בחברות הייטק להכנת אנימציה כדי להכין ציורים דיגיטליים למשחקי מחשב. כל משחק מחשב מכיל אינספור דמויות וציורי  גרפיקה וקטורים שזזים במהלך סרטון. בוגרי המסלול זה מספקים את הציורים ועובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים ואנימטורים כדי לבצע את הסרטון. בסופו של דבר ציור דיגיטלי זה כמו כל שפה ככל שמתרגלים את התוכנה לאורכה ולרוחבה אפשר לשלוט ולפתח את היצירתיות ביצירת סגנונות אותנטים. תחום זה מאפשר לבוגרי הקורס לעבוד כפרילנסר מקצועי  זה בצורה עצמאית. אם אתם אוהבים את תחום  ציור דיגיטלי בהחלט תמצאו במקצוע זה אינספור אפשרויות קידום לאחר סיום הלימודים.