קורס פוטושופ – לימודי פוטושופ מהבית אונליין

רוצים לדעת איך לבצע פרסומות ומודעות גרפיות לרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם? רוצים לבצע פרסומת שתשווק את העסק שלכם בכוחות עצמכם? הכנו במיוחד בשבילכם אינספור סרטונים שיסבירו לכם מה תוכנת פוטושופ מסוגלת. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שאוהב את עולם הצילום הגרפי. בכתבה נסביר לכם מה תוכנת פוטושופ מסוגלת ואיך אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר וכל זה מהבית בנוחות הפרטית שלכם עם מורים פרטיים עיצוב גרפי אחד על אחד.

איך ללמוד את תוכנת הפוטושופ?

תוכנת פוטושופ נלמדת במכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר להייטק כחלק ממסלול לימודים מעצבים גרפיים. במידה ואתם רוצים ללמוד רק את תוכנת פוטושופ בצורה פרטית ולא כחלק ממסע לימודים שלם תצטרכו ללמוד דרך שיעורים פרטיים בגרפיקה או דרך לימודים מקוונים אונליין. אין אפשרות ללמוד רק את תוכנת הפוטושופ במכללות לעיצוב במידה ואתם רוצים לקבל את זה בצורה פרטית אלה במסגרות שונות. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

לימודים מקוונים אונליין בתוכנת הפוטושופ איך זה קורה?

בתי ספר ללימודי מקצועות הפוטושופ מספקת מערכת לימודים מקוונת. באמצעות המערכת המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולעבוד על תוכנת פוטושופ. במהלך השיעור המורה יזיז את העכבר ויסביר איך לעצב גרפיקה עם תמונות. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות מה שמאפשר להעביר שיעור פרטי אחד על אחד מרחוק. כל תשומת הלב והיחס האישי מופנה לסטודנט בשיעור מה שמאפשר קצב לימוד מהיר ויעיל. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ותרגילים כדי לחזור על מה שנלמד המטרה לפתח לסטודנט את היצירתיות והחשיבה איך להכין מודעות פרסומיות לקידום עסקים באינטרנט. שיעורי הבית הם חובה כדי להצליח לתרגל תוכנה כה גדולה כמו פוטושופ.

מה פוטושופ מסוגלת לעשות?

תוכלו לראות בשיעורים המצורפים את החשיבה הרחבה שאיתם מעצבים גרפיים עובדים. איך לכתוב טקסט בתוך תמונה וליצור רקעים על ידי שימוש באינספור כלים שתוכנת פוטושופ מאפשרת. בשנה האחרונה חברת אדובי הכניסה אינספור כלים חדשים לתוכנה שמאפשרים לגרום לעבודה מהירה מאוד.  באמצעות התוכנה תוכלו להכין פרסומות לקידום יחסי ציבור באינטרנט או ליצירת תקשורת שיווקית עם הלקוחות שלכם באמצעות פרסומות ברשתות החברתיות כמו אינסטגרם ופייסבוק. לתוכנה כלים רבים ומי שרוצה להצליח ללמוד אותה יצטרך לתרגל לכל אורך הקורס את החומר הלימודי.

לסיכום.

תוכנת פוטושופ תוכנה מדהימה לעבודה ליצירת קידום מכירות לעסקים באמצעות גרפיקות בשימוש תמונות. כל תמונה שמכניסים לתוכנת הפוטושופ אפשר לגרום לה להיראות בצורה מדהימה. האם רק מעצבים גרפיים משתמשים בתוכנת הפוטושופ? התשובה היא לא, נוכל לראות שצלמים משתמשים בתוכנה כדי לתקן תמונות לאחר צילום או מעצב האופנה שמבצע  מניפולציות שונות בתמונות כדי לגרום לתמונה להיראות טוב.

פוטושופ השימוש לכולם

בסופו של דבר כולם לומדים את אותם הכלים רק כל אחד משתמש בתוכנה למטרות האישיות שלו. בתקופת הלימודים תצטרכו לעדכן את המורה שלכם לאיזה מטרות אתם רוצים ללמוד את התוכנה. האם אתם רוצים רק לעצב אלבומים דיגיטליים או לתקן תמונות או לעשות פרסומות כדי לקדם את העסק שלכם. מי שלומד את תוכנת הפוטושופ יגלה עולם גדול וחוויית לימוד נהדרת. תוכלו ליצור איתנו קשר בעמוד זה בטופס צור קשר ולשוחח עם יועץ הלימודים איך אתם יכולים ללמוד את התוכנה המדהימה שנקראת פוטושופ אדובי 2020 וכל זה מהבית בהדרכה פרטית ואישית.