קורס עיצוב גרפי – קורסים גרפיקה ממוחשבת

רוצים להיות מעצבים גרפיים? אוהבים את עולם הפרסום והאינטרנט? אם אתם אוהבים את האמנות דיגיטלית בהחלט תמצאו בכתבה הבאה אינספור טיפים וטריקים כיצד להפוך להיות מעצבים גרפיים. הכנו במיוחד בשבילכם סרטוני הסבר בשפה העברית ביוטיוב שמסבירים מה זה עיצוב גרפי וכיצד זה מתחבר לעולם התקשורת השיווקית. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בתור גרפיקאי בחברת הייטק או משרד פרסום.

האם אפשר בלי מעצב גרפי?

התשובה היא לא!  אי אפשר לקדם עסקים ללא מעצבים גרפיים. מעצבים גרפיים הם אלה שמכינים את הפרסומות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. נוכל לראות באינסטגרם אינספור חברות שמפרסמות מודעות בלי סוף. המעצבים הגרפיים הם אלה שקובעים את השפה העיצובית בתקופת העבודה בהתאם לצרכים של הלקוחות,  תלמדו כיצד לבצע מניפולציות על תמונות ולגרום לתמונות להיראות בצורה מדהימה להוסיף טקסטים על התמונה כדי להעביר את המסר השיווקי בצורה הנכונה, תלמדו לבצע מיתוג לעסקים החל בבנייה של לוגואים ועד להכנה של ספרים וחוברות. לכל אורך הקורס תלמדו את השפה העיצובית תוך שימוש בטיפוגרפיה נכונה ליצירת מודעה טובה. כל מה שחשוב בתחום העיצוב הגרפי זה אך ורק איך נראה תיק העבודות שלכם. תעודות כבר לא פותחות אפשרויות לעבודה אלה רוצים לראות בתעשייה תכלס כיצד אתם יכולים לעבוד ולפרסם עסקים ברשתות החברתיות ובמדיה דיגיטלית.

לימודים עיצוב גרפי.

במסגרת הלימודים תלמדו את השפה העיצובית ותשתמשו בתוכנות הגרפיקה של  חברת אדובי. התוכנות הגרפיות הם כלי העבודה העיקריים שאיתם מעצבים גרפיים עובדים בחברות הייטק ומשרדי הפרסום. התוכנות photoshop, אילוסטרייטור, אינדיזיין.   לכל אורך הקורס תלמדו את החשיבה הרחבה ולפתח את היצירתיות תוך שימוש באלמנטים ויזואלים נכונים ליצירת תקשורת שיווקית נכונה בין העסקים ללקוחות שלהם. מאוד חשוב לדעת מי הלקוחות של בעל העסק ולפי זה להתאים את הצבעים על פי תורת הצבעים הנלמדת במהלך הלימודים. לכל אורך קורס תקבלו תרגילים מקצועיים כדי לפתח לכם את היצירתיות והכישרון העיצובי.

אפשרויות העבודה לאחר סיום הלימודים.

מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בתעשיית העיצוב וההייטק יחדיו. אם בעבר  רוב הבוגרים היו הולכים לעבוד אך ורק בבתי דפוס או הפקת ספרים המצב היום שונה מאוד. בגלל מהפכת האינטרנט ב20 שנה האחרונות לעסקים יש יותר אפשרויות ואלטרנטיבות לפרסם ולקדם את העסק. כל מערכת יחסי הציבור מעצבים גרפיים אחראים על כך. נוכל לראות בחברות הייטק שמעצבים גרפים עובדים עם מתכנתים להכנת אפליקציות או עיצוב מוצרים שחברות הייטק מפתחות. כל האפשרויות שהאינטרנט מציע לא היו כאלה חזקות כמו שהיום, לכן מעצבים מאוד מבוקשים ויכולים להתחיל עם שכר של 19 אלף שח בחברות הייטק ובמשרדי הפרסום שכר 13000 שח.

איפה לומדים עיצוב גרפי?

את מקצוע לימודי עיצוב גרפי אפשר ללמוד במכללות להייטק או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת ועיצוב בתל אביב, ירושלים, חיפה. אם אתם גרים רחוק מקומות לימוד במרכז תוכלו ללמוד את הכל בצורה מקוונת אונליין. בית הספר למקצועות העיצוב מספק תוכנה מקוונת שמאפשרת לסטודנט לעבוד אונליין אחד על אחד עם המורה. במהלך השיעור המורה יזיז את העכבר לסטודנט במחשב ויסביר לו איך לעצב גרפיקה פרסומת בצורה אישית. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת לסטודנט לקבל שיעור פרטי לכל דבר. בלימודים אישיים אפשר להספיק פי שתיים יותר חומר מאשר לימודים בקבוצה. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

התעודה

בסיום הלימודים תקבלו תעודה מקצועית ותיק עבודות שאיתו  תהיו עסוקים לכל אורך הקורס. תעודות ותארים כבר לא פותחים שערי כניסה לתעסוקה רק תיק עבודות.  נוכל להגיד לכם שיש מעצבים גרפיים מוצלחים בתעשייה ובחברות הייטק שלעולם לא למדו בצורה מסודרת ואין להם  בכלל תעודה. מרבית הבוגרים בתחום זה עובדים כפרילנסרים מקצועיים ונותנים שירותי גרפיקה ויחסי ציבור אינטרנטים בצורה פרטית ואישית.