קורס עיצוב גרפי ברחובות – קורסים עיצוב גרפי רחובות

אז מה כדאי ללמוד קורס עיצוב גרפי ברחובות או לימודי תקשורת חזותית? במאמר זה נספר לכם על ההבדל בין שני תחומים אלו ואיך ניתן ללמוד את התחום מבלי לצאת מהבית כלל.

תקשורת חזותית זהו תחום מעולם האומנות. הוא טומן בחובו את ההיסטוריה של האומנות וסוגים שונים של אומנות. באומנות חזותית לומדים הסטודנטים גם את תחום העיצוב הגרפי והעברת מסרים דרך השפה העיצובית. מדובר על היקף לימודים של ארבע שנים אשר בסופם תקבלו תואר ראשון בתקשורת חזותית. כחלק מהתואר תוכלו לעסוק בעיצוב גרפי. אך אם חשקה נפשכם ללמוד עיצוב גרפי ברחובות בזמן יותר קצר ולהתמקד בחלק המעשי של המקצוע תוכלו לעשות קורס בעיצוב גרפי, ללמוד את תוכנות העיצוב המקצועיות אשר לומדים גם בתואר ואת השפה העיצובית. בשני מסלולי הלימודים תצאו עם תיק עבודות אשר הוא דלת הכניסה שלכם לשוק העבודה לכן השקיעו היטב בתיק העבודות. לקוחות ומעסיקים ירצו לבחון את התאמתכם לתפקיד על פי סגנונכם העיצובי והדרך שלכם להעביר מסרים דרך הגרפיקה. דאגו ליצור תיק מספיק יצירתי ומגוון אשר ישקף את השפה העיצובית שלכם. דאגו שיהיו בו מספר דוגמאות ללוגו, כרטיסי ביקור, פוסטרים ושלל גרפיקות מגוונות. תוכלו לראות דוגמאות גרפיקה של סטודנטים באתר אונליין

תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

האם המקצוע כדאי מבחינת שכר?

כיום עיצוב גרפי נחשב למקצוע מתקדם מאוד, בכל חברה גדולה או עסק קטן צריך מעצבים גרפיים. גם בעולם ההייטק מעצבים גרפיים תופסים כיום מקום נכבד ומשתלבים בצוותים של עיצוב מוצרים, עיצוב אתרים ועיצוב חווית משתמש .ux-ui שלל המשרות אשר עומדות בפני המעצבים הגרפיים כיום הם מגוונות מאוד והמשכורות בהתאם. מעצב גרפי יכול להתחיל בשכר של 17,000 ש”ח ומכאן היד נטויה. בעולמות ההייטק המעצבים נהנים משכר התחלתי של 17,000 ש”ח אשר גדל עם הוותק והניסיון. גם כמעצבים עצמאיים תוכלו להרוויח יפה על פרויקטים שונים. למעשה מדובר באחד המקצועות המבוקשים ביותר כיום אשר להם שוק אפשרויות רחב מאוד שמאפשר עניין, בחירת התמחות והשתלבות במשרות שונות, מגוונות ומעניינות.

איפה לומדים קורס עיצוב גרפי ברחובות?

פשוט לומדים אותו אונליין מהבית, עם מורה אחד על אחד, בנוחות שלכם, בזמן שלכם ואפילו בפיג’מה אם תרצו. ללמוד אחד על אחד זו הבחירה והדרך הכי איכותית ללמידה. המורה לא רץ מידי ולא איטי מידי אלא בדיוק בקצב שלכם. הוא עוצר כשצריך ואם תבקשו לחזור על חומר מסוים הוא יסביר לכם עד שתבינו. הלמידה מתבצעת באמצעות המחשב והאינטרנט. למורה ולכם תותקן תוכנת חיבור אשר תחבר בין המסך של התלמיד למורה ותאפשר לו שליטה על העכבר. בכל שיעור יהיו מספר נושאים שתדברו עליהם, לאחר מכן תתרגלו יחד ואז תקבלו שיעורי בית. כל מה שתצטרכו זה מחשב, אינטרנט, אוזניות ורמקול. למידה איכותית מבלי לצאת מהבית.