קורס עיצוב גרפי אילת  – לימודי גרפיקה ממוחשבת אילת

גרים באילת ורחוקים ממקומות לימוד? מחפשים מכללה לעיצוב גרפי או בית ספר לגרפיקה בדרום? אנחנו בכתבה הזאת נראה לכם כיצד סטודנטים לומדים מכל הארץ דרך שיטת לימודים אונליין אחד על אחד. הכנו במיוחד בשבילכם שיעור הסבר רחבים מה עושים מעצבים גרפיים במקומות עבודה. זה לא משנה אם אתם גרים באילת או בירושלים  אפשר ללמוד את התחום הזה אונליין בצורה פרטית ואישית.

תחום העיצוב הגרפי נחשב לאחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשייה בישראל. מרבית העבודה היא מהבית ומאפשרת לסטודנטים בוגרי לימודי מקצוע זה לתת שירותי גרפיקה ופרסום לחברות הייטק / אתר האינטרנט. בתקופת הלימודים תלמדו כיצד לחשוב יצירתית ולפתח את סגנונות העיצוב שלכם על פי חוקי העיצוב המקובלים בתעשייה.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

במסלול לימודים מעצבים גרפיים לומדים כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולעזור לעסקים לשווק דרך הרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם על ידי מודעות פרסומות  כל הזמן. תלמדו מיהו קהל היעד של העסק וכיצד להשתמש בצבעים נכונים שיעזרו להעביר את המסר השיווקי בצורה נכונה. את כל הפרסומות והמודעות תעצבו בתוכנות הגרפיות של חברת אדובי.

שימוש בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי

התוכנות שתעבדו איתם בתקופת הלימודים יהיו פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין, כל תוכנה יש לתפקיד אחר אצל המעצבים הגרפיים והשילוב של שלושתם ביחד אפשר להכין גרפיקה פרסומית לכל מטרה. בפוטושופ לרוב תשתמשו לעיצוב והכנת פרסומות על ידי תמונות וכיתוב מעל. בתוכנת אילוסטרייטור תבנו תדמית עסקית לעסקים החל מעיצוב לוגו ועד לבנייה של עיטורים גרפיים ויזואלים להעשרה של גרפיקה. בתוכנת אינדיזיין תבנו קטלוגים פרסום לשיווק מוצרים ועוד. תיק העבודות שלכם צריך לכלול עבודות מכל התוכנות שהוזכרו קודם.

איך לומדים באילת עיצוב גרפי דרך האינטרנט אונליין?

תוכלו לראות בקישור הבא בית ספר מקצועי ללימודי מקצועות ההייטק אונליין. בית ספר מספק לסטודנטים תוכנה שמחברת בין המחשב של המורה והמחשב של הסטודנט, המורה יכול לצפות בזמן השיעור במסך של הסטודנט ולהזיז  את העכבר תוך הסבר על תוכנות הגרפיקה וחוקי העיצוב. במהלך השיעור במידה ויש נושא שלא ברור המורה יסביר את כל המהלכים צעד-אחר-צעד עד להבנה מלאה של הסטודנט. בסיום השיעור מתקבלים שיעורי בית / תרגילים כדי לחזור על כל מה שנלמד בשיעור.

אפשרויות העבודה בתחום עיצוב גרפי

הביקוש הוא עצום לבוגרי לימודי מעצבים גרפיים לעבודה מהבית או לעבודה במשרדי פרסום לחברות היי-טק. זה לא משנה אם אתם גרים באילת, תוכלו לתת שירותי גרפיקה לאנשים שגרים בצפון או בכל מקום אחר בארץ. מעצבים גרפיים יעבדו בשיתוף פעולה עם לקוחות ויבינו את הצרכים העסקיים של כל עסק ועסק. תוכלו לעבוד בשיטתה ריטיינר עיצוב גרפי ולתת שעות חודשיות כדי לקבל תלוש שכר. תחום עיצוב גרפי במשרדי הייטק מאפשר להתקדם לאפשרויות שונות, מי שאוהב את עולם אומנות הדיגיטלית בהחלט יראה מקור הכנסה רחב בתחום התקשורת חזותית ועיצוב.