קורס בניית אתרים אילת – ללמוד לעבוד בהייטק מהבית כפרילנס

רוצים ללמוד לבנות אתר אינטרנט אונליין? גרים באילת ואין לכם מקום לימודים קרוב למקום ביתכם? אנחנו נגלה לכם שתוכלו ללמוד את התחום הזה אונליין מהבית במתכונת של שיעורים פרטיים עם מורים לעיצוב גרפי שמחוברים ישירות אלכם. בכתבה הכנו לכם אין ספור שיעורי יוטיוב שיסבירו לכם מה מעצב אתרי אינטרנט עושים במקומות עבודה. השיעורים מוסברים בשפה העברית כדי לתת לכם אינדיקציה מה זה עולם עיצוב גרפי וכיצד תקשורת חזותית קשור לתחום.

איך לומדים מהבית אונליין באינטרנט.

כיום לא צריך לטוס בתל אביב רק כדי ללמוד את מקצוע בניית אתרים או מקצוע אחר של ההייטק. תוכל ללמוד את הכל אונליין בשיטה פרטית אישית דרך בית ספר מומלץ מאוד ללימודי מקצועות העיצוב. בקישור הבא תוכלו להיכנס לאתר ולראות כיצד סטודנטים לומדים מהבית לימודי תעודה תיק עבודות. שיטת הלימודים היא כזאת שמאפשרת למורה לצפות ישירות במסך שלכם דרך תוכנת חיבור שתקבלו חינם מבית הספר. במהלך השיעור המורה יסביר לכם איך לעבוד על מערכות לבניית אתרים קידום בוורדפרס אלמנטור ולאחר מכן תצטרכו לתרגל בעצמכם. אם בזמן השיעור יש נושא שלא  ברור המורה יסביר לך שוב  את המהלכים צעד-אחר-צעד עד שתבינו את כל החומר לאורכו ולרוחבו. בסיום כל שיעור  תקבלו שיעורים ומטלות כדי לתרגל את נושא עיצוב אתרים.

מה לומדים במסגרת מסלול לימודי בניית אתרים?

במסגרת מסלול בניית אתרים תלמדו על כל המערכות להכנת אתרים המקובלות בתעשייה. תלמדו כיצד תוכנת הוורדפרס עובדת ועל חוויית המשתמש באלמנטור. מסלול לימודים כולל הכנת אפליקציות ומתן דגש רחב מאוד בנושא של חוויית המשתמש. לכל אורך הקורס תבנו אינספור אתרי  אינטרנט בנושאים שונים לתיק העבודות, תיק העבודות הדבר החשוב ביותר של חברות הייטק או משרדי הפרסום הרוצים לראות. זה לא משנה אם אין לכם ניסיון בתחום העיצוב הגרפי מה שתצטרכו להראות זה רלוונטיות ושימוש בחוק העיצוב הגרפי המקובלים היום בתעשייה. תלמדו איזה צבעים להשתמש באתר ואיזה אלמנטים ויזואלים נכון לשים באתר כדי לגרום לחווית משתמש נכונה.

עבודה בניית אתרים – מחסור עצום במעצבי אתרים

עבודה בתחום בניית אתרים לאינטרנט לבוגרי מסלול זה מבוקשים מאוד בתעשייה היות והביקוש הוא עצום מצד משרדי פרסום בוחברות הייטק. אם בעבר רוב בוגרים מסלול זה היו עובדים אך ורק בבתי דפוס הוצאות לאור כיום אפשרות עבודה במעורבות  חברות הייטק משתמשות במעצבי אתר אינטרנט בצורה רחבה מאוד,  הכשרה של מסלול זה מתאים לבוגרי קורס עיצוב גרפי שבאים עם רקע רחב בעולם העיצוב. אי אפשר לעצב אתר אינטרנט אם אין לכם ניסיון והבנה מלאה בטרנדים בעיצוב גרפי. תצטרכו ללמוד תורת הצבעים וכיצד קומפוזיציה עוזרת בעיצוב מודעות ופרסומות. כל אתר אינטרנט צריך להכיל עיצובים ויזואלים שנלקחו מעולם העיצוב.