קורס בניית אתרים אונליין

רוצים ללמוד איך בונים אתרים באינטרנט? אוהבים את עולם המדיה דיגיטלית? רוצים לדעת איך לעזור לעסקים לשווק את עצמם? בכתבה תוכלו לראות מה מעצבי אתר אינטרנט עושים בחברות הייטק ולמה מקצוע זה אני נעשה מבוקש מאוד בתעשייה הישראלית ובעולם כולו. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי בניית אתרים אונליין שיסבירו לכם כיצד בונים אתר ומעצבים אפליקציות תוך שימוש בחוויית המשתמש.

איך לומדים בניית אתרים אונליין דרך האינטרנט

בקישור הבא תוכל לראות אתר מומלץ מאוד לימודי בניית אתרים אונליין באמצעות מורים פרטיים המעבירים שיעורים גרפיקה בצורה אישית אחד על אחד. בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמחברת בין המחשבים. המורה יוכל לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז לו את העכבר תוך הסברים על מערכות לבניית אתרים המבוקשות בתעשייה. במידה ויש שאלה לא ברורה או נושא לא ברור במהלך השיעור המורה יחזור שוב עד שהסטודנט יבין.

ללמוד במתכונת של שיעורים פרטיים אונליין

למידה פרטית ואישית חוסכת זמן וגורמת לתלמיד להבין את החומר בצורה יותר מעמיקה עם נקודה בלימודים פרטיים אונליין אחד על אחד מאפשרים לתלמיד לא להתבייש לשאול כל שאלה במהלך השיעור. בסיום הלימודים תקבלו תעודה מקצועית ותיק עבודות שתבנו לכל אורך הלימודים. קורס בניית אתרים כולל לימודי תוכנת הוורדפרס תוך הטמעת תוכנת האלמנטור, במסגרת הלימודים תלמדו כיצד לעצב אפליקציות תוך מתן דגש לחוקי חווית המשתמש המגיעים מהחברות הגדולות ביותר במשק אפל וגוגל, לשני חברות אלו חוקים נוקשים ועל המעצבים כדי שהאפליקציות שלהם יעברו את המסך של החברות האלו ילמדו טכניקות מאוד חשובות להצלחה של אפליקציה מסחרית למכור את המוצרים בצורה נכונה.

במה אפשר לעבוד לאחר סיום הלימודים.

חברות הייטק הם המקור הראשון בפרנסה למעצבי אתר אינטרנט. הביקוש העצום בגלל שכיום הטכנולוגיה התפתחה בקצב מאוד אדיר ואפליקציות נהפכו לשימוש יומיומי בקרב הגולשים. מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית לתת שירותי עיצוב פרילאנס ללקוחות פרטיים או לעבוד בצורת ריטיינר לחברות היי-טק. שכר בוגרים בתחום זה יכול להתחיל ב 17 אלף שח נטו ללא ניסיון. בתחום זה לא חשוב ניסיון של מעצבים כי דווקא חברות הייטק אוהבות חדשנות ופחות קיבעון, תגיעו עם טרנדים חדשים ותשימו את כל האמת על השולחן, אם יש לכם קו משלכם שהיתם רוצים לחשוף ולפתח אל תסתירו את האגנדה האישית שלכם לביצוע עבודות. נוכל להגיד לכם שיש כאלה מוצלחים בתעשייה בעלי עסקים עצמאיים שלעולם לא למדו במסגרות לימודים והצליחו להתברג בתעשייה במהירות על פי הכתבת טרנדים חדשים.

עבודת ריטיינר זה שעובדים מהבית ועדיין מסגרת העבודה היא בתור שכיר. כל אחד בוחר בסופו של דבר באיזה תחום להתמחות. חלק מהבוגרים לאחר הלימודים עוברים לעבוד בחברות הייטק וחלק בוחרים לעבוד בצורה עצמאית. מסלול לימודים זה מתאים לבוגרי קורס עיצוב גרפי כי כדי לבנות אתר צריך לדעת את כל עולם העיצוב הגרפי לפי החוקים וטרנדים חדשים המקובלים היום בעולם העיצוב.