קורס אילוסטרייטור לימודי ILLUSTRATOR CC 2020

רוצים ללמוד תוכנת אילוסטרייטור? למה תוכנת אילוסטרייטור מבוקשת מאוד בתעשיית העיצוב הגרפי? הכנו במיוחד בשבילכם אינספור שיעורי  יוטיוב בחינם על עולם גרפיקה ממוחשבת שיסבירו לכם כיצד תוכנת אילוסטרייטור  משרתת את תחום יחסי ציבור ושיווק דיגיטלי. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לקחת קורס זה.

תוכנת אילוסטרייטור  למה היא כל כך פופולרית?

תוכנת אילוסטרייטור פופולרית מאוד בלימודי עיצוב גרפי ונחשבת למרכזית ביותר ללימודי תעודה במסלול לימודים מעצבים גרפיים. באמצעות התוכנה מעצבים גרפיים מכינים את המיתוג הגרפי החל מיצירת לוגואים או עיטורים גרפיים שהולכים להיות בתוך מודעות לקידום מכירות. האם רק מעצבים גרפיים משתמשים בתוכנת אילוסטרייטור?  התשובה היא לא, נוכל לראות מעצבי אופנה שמכינים בתוכנת אילוסטרייטור את תיק המוצר ובונים סקיצות שונות במחשב לבגדים. אדריכלים או כל מי שעוסק בעולם האדריכלות מכין הדמיות דיגיטליות בתוכנה ועובד בשיתוף פעולה עם אוטוקאד. התוכנה היא גרפיקה וקטורית ומתחברת נהדר עם תוכנות אחרות בקלי קלות.

אילוסטרייטור וציור דיגיטלי

תוכנת אילוסטרייטור משמשת ציירים להכנת ציורים לספרים או לאנימציות, תוכלו לראות בשיעורי הציור המצורפים טכניקות ליצירת עומקים בציור דיגיטלי, הקלות שבציור בתוכנה מאפשר להוציא את הציורים לתנועה לפרסומות או למשחקי מחשב.

הלימודים אילוסטרייטור איפה מלמדים לעבוד על התוכנה?.

במהלך הלימודים תלמדו כיצד לבצע מניפולציות גרפיות וקטוריות. גרפיקה וקטורית נחשבת לגרפיקה מאוד איכותית כי אפשר להגדיל או להקטין את הגרפיקה לכל מטרה מבלי לראות פגיעה באיכות הגרפיקה. התוכנה משתלבת נהדר עם תוכנת הפוטושופ או כל תוכנה גרפית אחרת ומאפשרת חשיבה  רחבה לכל אורך הקורס. התוכנה מאוד ידידותית לעבודה כי חברת אדובי הכניסה ב-2020 אינספור טכניקות חדשות לעיצוב מהיר ולהכנת גרפיקה שיווקית.

איפה לומדים תוכנת אילוסטרייטור?

תוכנת אילוסטרייטור נלמדת במכללות לעיצוב גרפי ובתי-הספר לגרפיקה ממוחשבת או בצורה פרטית. מסלול מעצבים גרפיים כולל את פוטושופ אילוסטרייטור,  תוכנת אינדיזיין. במידה ואתם רוצים ללמוד רק את תוכנת אילוסטרייטור בלבד לתחום האופנה או עיצוב גרפי תצטרכו ללמוד בצורה מקוונת אונליין. בית הספר ללימודי תוכנת אילוסטרייטור מספק מערכת למידה מקוונת אונליין באינטרנט. באמצעות מערכת זו המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט  ולראות את תוכנת אילוסטרייטור. במהלך השיעור המורה יזיז את העכבר ויסביר לסטודנט איך לבצע גרפיקה וקטורית בתוכנת אילוסטרייטור.

השיעור מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשר לסטודנט לקבל יחס אישי ותשומת לב לכל אורך הקורס, בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים כדי לפתח את החשיבה היצירתית לקידום מכירות ותקשורת שיווקית. תעודה מתקבלת בסיום הלימודים ותיק עבודות נבנה לכל אורך הקורס. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

לסיכום.

זה לא משנה לאיזה מטרות אתם לומדים את תוכנת אילוסטרייטור בסופו של דבר כולם לומדים את אותו הדבר רק כל אחד לוקח לעצמו את המטרות האישיות שבגללה הוא לומד את התוכנה. זה לא משנה אם אתם מעצב אופנה ורוצים לעצב בגדים מחשב או מעצבים גרפים שרוצים לשדרג את יכולות התוכנה. תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה מדהימה וקלה מאוד להפעלה וכל אחד בלימודים יגלה חוויה מדהימה בתחום הגרפיקה ממוחשבת.