מכללות לעיצוב גרפי כתבה על החדשנות ב2020

רוצים לעבוד בעולם הפרסום והשיווק? אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית והפרסום באינטרנט? נוכל להגיד לכם שתחום העיצוב הגרפי מאוד מבוקש וכיום יש למעצבים גרפיים אינספור מקומות עבודה שהם יכולים לעבוד לאחר סיום הלימודים. הביקוש הוא עצום כי גם עולם ההייטק ומשרדי הפרסום צריכים מעצבים גרפיים כמו גם בתי דפוס.  במיוחד בשבילכם שיעורי העשרה בשפה העברית מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה. השיעורים ביוטיוב בשפה העברית ממורים לעיצוב גרפי. מי שאוהב את עולם העיצוב הגרפי בהחלט ימצא בסרטונים האלה מידע חשוב מאוד לקראת מה הולך.

מה לומדים במכללות לעיצוב גרפי?

במכללות עיצוב גרפי לומדים את השפה העיצובית בצורה מעמיקה לקידום ויחסי ציבור של עסקים. תלמדו את התקשורת השיווקית והשפה העיצובית בשימוש התוכנות של חברת אדובי. תלמדו כיצד להכין מודעה גרפית שתרוץ ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם מול מתן דגש לצבעוניות וטיפוגרפיה הנכונה. לכל אורך קורס  עסוקים בתיק עבודות כי זה הדבר היחיד שיאפשר לכם להשתלב במקומות עבודה בסיום הלימודים.

התוכנת הנלמדות במסלול מעצבים גרפיים במכללות.

מכללות לעיצוב גרפי מלמדות את השפה העיצובית תוך שימוש בתוכנות של חברת אדובי. תלמדו בתוכנת הפוטושופ כיצד להכין פרסומות בשימוש של תמונות ויצירת מילים פונקציות ויצירת מניפולציות. בתוכנת אילוסטרייטור תלמדו כיצד לבנות  תדמית לעסק החל מלוגו עיצוב אריזה תוך שימוש ביצירות סמלים ויזואלים של צורות וקווים. בתוכנת אינדיזיין תעבדו בשיתוף פעולה עם סופרים כדי להכין קטלוגים שיווקים לעולם הפרסום וספרים הפקות דפוס. לכל אורך קורס תקבלו תרגילים ושיעורי בית כדי לפתח לסטודנטים את החשיבה הרחבה כיצד לקדם ולשווק באמצעות מודעות ליחסי ציבור באינטרנט.

איפה לומדים עיצוב גרפי?

מכללות לעיצוב גרפי נמצאות במרכז ישראל ירושלים, תל אביב וחיפה. אם אתם גרים רחוק מקומות לימוד אלה תוכלו ללמוד אונליין דרך האינטרנט במערכת למידה מקוונת. באמצעות לימודים מקוונים תוכלו לקבל מבית הספר תוכנה שמחברת בין מחשבים. התוכנה מאפשרת למורה לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז את העכבר תוך הסברים על עולם העיצוב הגרפי. השיחה בין הסטודנט למורה מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת. במהלך השיעור תקבלו הסברים על איך לבצע גרפיקה ואם יש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור שוב עד שתבינו את כל החומר. בלמידה  אישית כל היחס ותשומת הלב מופנה לסטודנטים מה שמאפשר להוציא תיק עבודות מקצועי ויחס אישי.

יצירת קשר

תוכלו להשאיר בעמוד זה פרטים בטופס צור קשר ונציג לימודים ישוחח איתך   איך אפשר ללמוד את התחום המבוקש ביותר בתעשייה וכל זה מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות. בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי מבוקשים מאוד בתעשייה ומתחילים משכר של 19 אלף שח ללא ניסיון. נוכל להגיד לכם שמרבית הבוגרים מסלול לימודים זה עובדים מהבית בעסקים פרטיים כפרילנסרים.

לסיכום מה שחשוב היום בתעשיית העיצוב הגרפי זה אך ורק איך נראה תיק עבודות והדוגמאות שעשינו בתקופת הלימודים. אף אחד לא מעניין אותו איזה תעודה יש לכם או אם עשיתם תואר. מה שחברות הייטק רוצים לראות איזה חדשנות וכיצד הם יכולים לשווק מוצרים שחברות הייטק מפתחות בצורה יפה ויזואלית. ככל שתיק עבודות מכיל למאות עבודות תוכלו להתקבל במהירות לעבודה כבר בתקופת הלימודים.