מכללות בהייטק – לימודי הייטק ישר לעבודה

מחפשים מכללה מקצועית ללימודי מקצועות ההייטק? מה עושים מעצבים גרפיים ומתכנתים בחברות הייטק?  במיוחד בשבילכם אינספור סרטונים שיסבירו לכם כיצד להשתלב בתעשייה הכי חמה בישראל. מדינת ישראל נחשבת לבירת ההיי-טק העולמית ורוב הפיתוחים והחדשנות בעולם ההייטק מתבצע במדינה. בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם סרטון הסבר איך מתקשר עולם העיצוב הגרפי לחברות היי-טק. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להיות מעצב גרפי  ולעבוד בשיתוף פעולה עם מתכנתים להכנת אפליקציות ואתרים מסחר און ליין.

חברות הייטק הביקוש.

הביקוש בחברות הייטק בגלל שמתכנתים הם לא מעצבים. מתכנתים לומדים בלימודי מדעי המחשב איך לתכנת ולהכין מערכות שונות למידע. מעצבים גרפיים הם אלה שקובעים את השפה החזותית וכיצד לעצב ויזואלית את המוצרים שחברות הייטק מפתחות. השיתוף פעולה הוא הדוק מאוד והמעצבים הגרפים מכינים אפליקציות או כל תחום אחר לשיתוף פעולה עם המתכנת. כדי לעבוד בתחום זה ולהתפתח צריך ללמוד את המקצוע עיצוב גרפי ורק לאחר מכן להתחיל ללמוד בניית אתרים ואפליקציות. כל התחום של עיצוב גרפי ואתרי אינטרנט נקרא תקשורת חזותית.

תקשורת חזותית.

תקשורת חזותית כולל את המערך השלם של עיצוב גרפי ובניית אפליקציות מול חוויית משתמש. בתקופת הלימודים הסטודנטים תחילה לומדים להבין את השפה העיצובית מול הטרנדים המקובלים כיום בתעשייה ב-2020. הסטודנטים ילמדו לעבוד על התוכנות של אדובי פוטושופ אילוסטרייטור,  תוכנת אינדיזיין. לכל אורך הקורס נבנה תיק עבודות בגלל שזה הדבר היחידי שיאפשר להתקבל לחברות היי-טק בסיום הלימודים.

מערכות לבניית אתרים.

לאחר סיום לימודי עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת הסטודנטים מתחילים ללמוד איך לעבוד על מערכות עם קוד פתוח. בתקופת הלימודים תלמדו לעבוד על מערכת עיצוב אתר וורדפרס אלמנטור. לאחר שהבנתם את המערך השיווקי בעולם האינטרנט תתחילו ללמוד לעבוד על אפליקציות ולשים דגש רב על חוויית המשתמש. תיק עבודות של מעצבי גרפיקה ותקשורת חזותית צריך לכלול עשרות אתרים שהם יעצבו לכל תקופת הלימודים.

מכללות הייטק איפה לומדים?

מכללות הייטק נמצאות במרכז ישראל תל אביב ירושלים וחיפה. אם אתם גרים רחוק ממקומות האלה תוכלו ללמוד דרך מערכות למידה מקוונות אונליין. בית ספר מספק לסטודנטים מערכת למידה מקוונת שמאפשרת לסטודנט לעבוד אונליין מרחוק אחד על אחד עם המורה.  במהלך השיעור המורה יכול להזיז את העכבר לסטודנט ולהנחות אותו צעד-אחר-צעד איך לעצב גרפיקה פרסומית או אתר אינטרנט. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות מה שמאפשר שיעור פרטי לכל דבר ללימודי תעודה. בלימודים בשיטה זו הסטודנט מקבל יחס ותשומת לב אישית לכל אורך הקורס.

תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולשוחח עם יועץ הלימודים איך אפשר ללמוד את מקצועות ההייטק כל זה דרך המחשב.

לסיכום.

מה שחשוב בתעשיית ההיי-טק זה לא התעודה שתקבלו או התואר שתעשו בתקופת הלימודים מה שרוצים לראות היום זה תכלס כיצד אתם יודעים מה צבע אפליקציה שמתאימה לטרנדים החדשים או להעביר את השפה הויזואלית של מוצרים שונים שחברות הייטק מפתחות. תצטרכו להראות את ההבנה בתחום האינטרנט, אינפוגרפיקות, עיצובים לעולם הפרסום,  עיצובי אתרי אינטרנט, אפליקציות ועוד אינספור תחומים כדי להראות שאתם באמת מבינים כיצד לעבוד. בוגרים ללימודי תקשורת חזותית מרוויחים שכר של 18000 שח ללא ניסיון בגלל הביקוש העצום למעצבים גרפים כיום.