מה זה תקשורת חזותית כתבה על עולם המדיה הדיגיטלית 2020

רוצים לדעת מה זה תקשורת חזותית? כיצד תקשורת חזותית ותקשורת שיווקית קשורים לעולם העיצוב הגרפי? בכתבה זו תמצאו תוכן מעניין שיסביר לכם מה מעצבים גרפיים עושים בחברות הייטק ומשרדי פרסום.  במיוחד בשבילכם   הסבר על עיצוב גרפי ובניית אתרים שמורים בשפה העברית דרך אתר היוטיוב עשו. בכתבה תוכלו לראות מעצבים גרפיים כיצד מכינים גרפיקה פרסומית ומבצעים מניפולציות גרפיות על ידי תוכנות גרפיקה בעיצוב של חברת אדובי

תקשורת חזותית מה זה?

תקשורת חזותית זה כל מה שעסקים וחברות צריכים כדי להגביר את מערך השיווק. תקשורת חזותית כוללת עיצובים גרפיים ומודעות מפורסמות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם ובמקביל אתר אינטרנט או אפליקציה כדי לספק ללקוח את כל הקשת השיווקית. תקשורת שיווקית בתקופת הלימודים כוללת  את ההבנה מעמיקה של מה זה עיצוב גרפי. תלמדו כיצד לשווק עסקים על ידי שימוש בטכניקות מקצועיות ליצירת מניפולציות על ידי אלמנטים ויזואלים בתוכנות של חברת אדובי.

במהלך הלימודים תלמדו להבין מיהו קהל היעד שאליו אתם צריכים לעצב ולהשתמש בצבעים הנכונים המקובלים בתעשייה בהתאם לקהל היעד. בוגרים  לימודי תקשורת חזותית צריכים להראות תיק עבודות מקצועי לשיתוף פעולה עם חברות הייטק. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

במסלול לימודי עיצוב גרפי מה לומדים?

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו את התוכנות הגרפיקה של חברת אדובי תוך מתן דגש לחוקי עיצוב הנלמדים. תלמדו לעבוד על תוכנת פוטושופ אילוסטרייטור,  תוכנת אינדיזיין. כל התוכנות של חברת אדובי הם בשפה האנגלית ולכן צריך להגיע לתחום זה עם ידע בסיסי בשפה האנגלית.

תוכנות לבניית אתרים

במהלך הלימודים תלמדו לעבוד על תוכנות המקצועיות ביותר בקוד פתוח הנקראות וורדפרס. תלמדו מה היא חוויית משתמש נכונה ותתאימו את חוקי האינטרנט בתוך אתר האינטרנט. תלמדו מהי האפליקציה וכיצד לעבוד בשיתוף פעולה עם מתכנתים.

סיום הלימודים ותיק עבודות.

מה שרוצים לראות חברות הייטק ומשרדי הפרסום זה לא תעודות שתקבלו בסיום הלימודים אלא אך ורק מה אתם יודעים לעשות בעיצוב גרפי. ככל שתיק עבודות שלכם מדבר על רלוונטיות מול מה שקורה כיום בעולם יחסי הציבור והתקשורת שיווקית תוכלו להתקבל במהירות לעבודה. יבקשו ממכם תחילה לפני שיזמינו אתכם לראיון עבודה לראות דוגמאות שעשיתם בתקופת הלימודים. במידה והדוגמאות ידברו בצורה מקצועית בהחלט תוזמנו לראיון עבודה בחברות הייטק.

השכר בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית.

הביקוש בעולם ההייטק יצר עליית שכר מדהימה למעצבים גרפיים  בוגרי מסלול לימודים זה ללא ניסיון יכולים להתחיל עם שכר של 18000 שח. מרבית הבוגרים מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית לתת שירותי גרפיקה ופרסום גם לעולם ההייטק אפליקציות וגם לעולם בתי הדפוס עיצוב אריזות ושלטים. הביקוש נוצר בגלל חברות הייטק שמעסיקות אינספור מעצבים גרפיים לעבודה מה שגרם למחסור  בענף הדפוס והפקות ספרים חוברות, לבוגרים מסלול לימודים זה יש אינספור אפשרויות לעבודה מה שלא היה בעבר. אם אתם אוהבים את עולם העיצוב והאינטרנט בהחלט במקצוע הזה יש אינספור אפשרויות לעבודה וקידום אישי.