מה זה אילוסטרייטור אדובי 2020 ILLUSTRATOR

רוצים לדעת מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה? איך מעצבים לוגו? מה היא התוכנה המומלצת לציור דיגיטלי? בכתבה הבאה נסביר לכם על תוכנת אילוסטרייטור וכיצד התוכנה בשנים האחרונות הפכה לפופולרית מאוד בקרב מעצבים גרפיים ואופנה. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר מדהימים בשפה העברית ביוטיוב שיתנו לכם מידע כיצד מעצבים גרפיים משתמשים בפקודות בתוכנה ליצירת עיצובים בקלי-קלות.

אילוסטרייטור ועיצוב גרפי

במכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה מרכזית מאוד היות והיא נותנת פתרונות דיגיטליים ליצירת מיתוג גרפי ובניית לוגו. האם התוכנה רק לשימוש זה? התשובה היא לא, מעצבים גרפיים באמצעות התוכנה יכולים לבצע עיטורים גרפיים כדי להעשיר גרפיקה לכל מטרה. תוכלו לראות בשיעורים המצורפים כיצד לוקחים קווים ישרים ומבצעים קימורים גרפים. התוכנה מניפולטיבית מאוד בהכנת גרפיקות ממוחשבות באופן וקטורי שמאפשר להגדיל או להקטין את הגרפיקה ללא פגיעה באיכות.

אילוסטרייטור באופנה

באמצעות תוכנת אילוסטרייטור מעצבי אופנה מציירים בגדים במחשב ולאחר מכן שולחים אותם למתפרות בקבצים שמיועדים לכך. מעצבי אופנה בסיום לימודי גרפיקה ועיצוב או במקומות עבודה כדי לשלוח בגד לתפירה הם צריכים להכין תיק מוצר. תיק המוצר יהיה אך ורק בתוכנת אילוסטרייטור ובאופן וקטורי בלבד.

לימודי אילוסטרייטור

תוכנת אילוסטרייטור אפשר ללמוד כחלק ממסלול מעצבים גרפיים או בשיטת לימודים אונליין. תוכלו בקישור הבא לראות בית ספר לעיצוב גרפי אונליין שמאפשר למידה פרטית ואישית במתכונת של שיעורים פרטיים. בית הספר מספק לסטודנט תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לצפות בתוכנת אילוסטרייטור במחשב של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יזיז את העכבר תוך הסברים מעמיקים איך לבצע פקודות ולחשוב יצירתי בתוכנת אילוסטרייטור. במידה ויש שאלה או נושא שהוא לא ברור המורה יחזור שוב על החומר עד שכל החומר יובן במלואו. בלמידה אישית במתכונת של שיעורים פרטיים תוכלו לקבל תשומת לב מלאה והמורה יתן דגש לכל הצרכים האישיים של הסטודנט. בסיום הלימודים תקבלו תעודה מקצועית ותיק עבודות שתבנו במהלך הלימודים.

תיק עבודות בתוכנת אילוסטרייטור.

בגלל שתוכנת אילוסטרייטור מאפשרת לרבים לעבוד בה כולם בסופו של דבר לומדים את כל התוכנה לאורכה ולרוחבה רק שכל אחד לוקח מהתוכנה את הדברים שהוא צריך. מעצב גרפי או מעצב אופנה לומדים את אותם הכלים רק הסגנון העבודה הוא שונה. ברגע שאתם נרשמים לקורס אילוסטרייטור עליכם לעדכן את יועצי הלימוד על המטרות שאתם צריכים להוציא מתוכנת אילוסטרייטור . התוכנה שימושית מאוד בעולם עיצוב גרפי, סובלימציה, אינפוגרפיקות בחברות היי-טק, עיצוב אפליקציות ואתר האינטרנט. תוכלו לראות בשיעורים המצורפים אינספור תחומים שונים שרצינו להראות לכם את יכולות תוכנת אילוסטרייטור בעיצומה צפייה נעימה.

איפה קונים את תוכנת אילוסטרייטור?

תוכנת אילוסטרייטור לא קונים אלה משכירים ומשלמים מידי חודש לחברת אדובי תשלום לפי מנוי. כל מה שאתם צריכים זה לרשום בגוגל אדובי אילוסטרייטור ולהגיע ישירות לאתר של החברה. תצטרכו לפתוח פרופיל אישי ולאחר מכן להזין כרטיס אשראי ומאותו רגע התוכנה יורדת לכם בצורה אוטומטית. כל פעם שיש שדרוג תוכנת אילוסטרייטור תתעדכן אוטומטית במחשב.