מדריכים פוטושופ  חינם טיפים איך לעשות הדרכה PHOTOSHOP אונליין בחינם

רוצים ללמוד את תוכנת הגרפיקה מספר אחת בעיצוב גרפי בחינם? איך אפשר להשתמש בתוכנת הפוטושופ צעד-אחר-צעד ולהבין כיצד לבצע מניפולציות גרפיות? הכנו לכם בעמוד זה אוסף סרטונים מדהים שתוכלו ללמוד בחינם את תוכנת פוטושופ לעיצוב גרפי ותקשורת חזותית. השיעורים בעמוד זה מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לדעת איך להשתמש ולהכין פרסומות לרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם בחינם. השיעורים מוסברים על ידי טכניקות מקצועיות בעולם העיצוב כדי לתת אינדיקציה כמה תוכנת פוטושופ   מניפולטיבית בעולם העיצוב הגרפי

מדריכים בפוטושופ.

ברשת יש לכם אין ספור מדריכים שבאמצעותם תוכלו ללמוד תוכנת הפוטושופ בחינם. מדריכים אלה יכולים לתת לכם אפשרות להבין מהי קומפוזיציה גרפית לעיצוב נכון תוך שימוש בתוכנה. בעמוד זה תוכלו לראות כיצד מעצבים גרפיים מכינים מניפולציות גרפיות לשימוש בחברות הייטק ומשרדי פרסום. תוכנת פוטושופ תוכנה מספר 1 לעיצובים גרפיים ולתיקון של תמונות לאחר הצילום. כל תמונה שמכניסים לפוטושופ סתמית ומשעממת אפשר להפוך אותה לדרמטית ומעבירה את מסרים שיווקיים ומכירה. תוכנת פוטושופ שימושית מאוד בעולם העיצוב יחסי ציבור ובאמצעות פרסומות ומודעות גרפיות שמכינים אפשר לקדם ולשווק עסקים במדיות השונות.

אם אני יודע את תוכנת פוטושופ האם אני יכול לעבוד בעיצוב גרפי?

כדי לעצב גרפיקה מקצועית צריכים לדעת את כל חוקי העיצוב שמקובלים בתעשייה ומותאמים לטרנדים ב-2020. תצטרכו להבין חשיבה גרפית וכיצד להשתמש באלמנטים ויזואלים כדי לעשות יחסי ציבור ולגרום לתקשורת השיווקית להיות בצורה מקצועית. תלמדו מהי קומפוזיציה וכיצד לבצע עיצוב גרפי בהתאם לחוק העיצוב תוך שימוש בצבעים המתאימים לקהל היעד שאליו אתם הולכים. לפני שמתחילים לחשוב על גרפיקה צריכים לדעת את כל הפרמטרים שמסביב. צריכים לדעת מיהו קהל היעד שלנו ומה הוא הצבע הנכון ביותר  כדי להשתמש כדי לעצב את הגרפיקה בצורה נכונה.

איפה לומדים את תוכנת הפוטושופ?

תוכנת פוטושופ   במסלול לימודים מעצבים גרפיים במכללות לעיצוב או בתי ספר להייטק. במידה ואתם רוצים ללמוד תוכנת פוטושופ לבד תצטרכו לעשות קורסים מקצועיים או לעשות שיעורים פרטיים גרפיקה ממוחשבת. נוכל להציע לכם לימודים מקוונים דרך שיטת לימוד אישית ופרטית וכל זה מהבית. באופן כללי כדי להצליח לעבוד על תוכנת הפוטושופ תצטרכו לתרגל כל הזמן כי הפוטושופ מלאה בפקודות ליצירת מניפולציות ועיצובים שונים.

לימודים אונליין פוטושופ.

אין לכם זמן ללכת לבתי ספר מכללות עיצוב גרפי? גרים רחוק ממקומות לימוד מפורסמים? תוכלו ללמוד את המקצוע הזה כל זה מהבית דרך לימודים מקוונים. בית ספר מספק לסטודנטים תוכנה שמחברת בין מחשבים. במהלך השיעור המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהסביר לו צעד-אחר-צעד איך לעצב גרפיקה בצורה הנכונה. מערכת הלימוד המקוונת מאפשרת למורה להזיז את העכבר בתוכנת הפוטושופ שיש לכם במחשב. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת לקבל שיעור פרטי אחד על אחד וכל זה מהבית עם מורים מעבר לקו.

תוכלו ליצור קשר בעמוד זה ולמלא את הפרטים בטופס צור קשר. נציג הלימודים ישוחח איתכם ויסביר לכם בהרחבה איך אפשר ללמוד את התחום הזה מהבית בצורה פרטית ואישית. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות במעצבים גרפיים שמכינים מניפולציות גרפיקה ועיצוב.

באתר הבא תוכלו לראות מדריכים מדהימים ליצירת מניפולציות התמונות בתוכנת הפוטושופ. באוסף מדריכים בעמוד זה תוכלו לראות את כל הרמות ממתחילים למתקדמים. תוכלו לראות כיצד מכינים אפליקציה בתוכנת פוטושופ או איך מתקנים תמונות לאחר הצילום.