ללמוד גרפיקה ואת תחום האיור הממוחשב

רוצים ללמוד גרפיקה ואת תחום האיור? כיום שברשת האינטרנט יש אין ספור דרכים ללמוד לצייר אז זה קצת מבלבל מה בדיוק ללמוד ואיזה סגנונות ציור יש, ציור זה עולם גדול מאוד ולו יש אפיקים רבים, החל מציור הרגיל של עט או עיפרון על דף, סגנון ריאלסטי או סגנון וקטורי במחשב, אנו במאמר זה נדבר על המעבר מהציור הרגיל והמסורתי לציור הממוחשב, כמובן שגם אתם לא יודעים איך לצייר ורוצים ללמוד איך לצייר צעד אחר צעד בקלי קלות מאמר זה בהחלט יכול לעזור לכם בכל פרספקטיבת החיים לגבי ציור. תחילה נצהיר שציור זה אמנות הדיגיטלית הכי מעניינת כיום בעולם העיצוב גרפי ואינפוגרפיקות ועל ידי שימוש נכון בתוכנות  אדובי עיצוב גרפי בהחלט תוכלו לבצע מהפך מדהים ומקצועי, מרבית הציירים שמחזיקים עסקים פרטיים פרילנסרים לעבודות בתחום הציור הגרפי באו לתחום זה ללא שום ניסיון או ידע קודם אז בהחלט נתון זה מעודד את מי שרוצה לקחת מנתח שוק זה ואין לו מושג כיצד להתחיל, לדעתנו מספיק האהבה וזיקה לתחום זה ואתם בהחלט תוכלו למצוא לכם את הסיבה שאתם באים ללמוד תחום זה.  תוכלו ללמוד קורס עיצוב גרפי   אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

לימודי ציור וגרפיקה ממוחשבת אונליין  לתעודה

סודות הציור ואיור דיגיטלי בהייטק – מאיירים מבוקשים ליצירת דמויות למשחקי מחשב, אז איך מתחילים לצייר בקלות? תחילה אתם תלמדו את תוכנת האילוסטרייטור ואת כל הכלים שהיא מציעה כדי להתחיל לעבוד עליה בקונספט של ציור, לאחר שאתם כבר מבינים את יכולותיה מתחיל שלב הציור, אחת הטכניקות בלימודי איור המתקדמות זה מעבר על קווי ציור כשהאלמנט שאתם רוצים לצייר הוא יהיה בשקוף ואתם תעברו על  סגנון הקו המתעגל, בנינו אם תעברו על קווים של תמונה של סוס לדוגמה אין ספור פעמים אנו מבטיחים לכם שגם מתוך שינה אתם תציירו, הכנו במיוחד בשבילכם דוגמה של מעבר גרדיאנטים על צורות וקטוריות תוך ושימוש של כלי הציורים בתוכנה, תוכלו לצפות בשיעור הבא  של בוגרי קורס מאיירים במחשב בצורה דיגיטלית.

איור דיגיטלי  וגרפיקה לימודים

שלבי העבודה בקורסים זה לא רק לפי ההתקדמות בציור לפי שלבים אלה לפתח סגנונות ייחודיים לסטודנט – לאחר שאתם יודעים איך לעבור על קווים של תמונות ויש לכם הבנה מלאה מה זה קוו וקטורי באיור מול קו נקי או קו מקומר בצורה מקצועית תתחילו ללמוד את שלבי ההצללה ביצירת הקימורים בתוכנה, תלמדו מה זה עומק ומה זה הצללה נכונה, שילוב של הטכניקות המצטברות שלמדתם יאפשר לכם  להתקדם לפי שלבים ולצייר בעצמכם כל דמות ללא שום עזרה של תמונות או עזרים, הכל בסופו של דבר זה ללמוד את חוקי העומק והזווית  של הציור כדי להתאים קימורי גרפיקה נכונה מול ה זווית שמשתלבת לעומק הציורים.

מה אילוסטרייטור מסוגלת בעולם העיצוב הגרפי

אדובי אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה הבלעדית בתחום העיצוב רב תחומי, תוכנת האילוסטרייטור נחשבת לתוכנה מספר אחת בתחום הציור הדיגיטילי, בתוכנה פרמטרים רבים לעיצוב והכנת איורים מכל הסגנונות, החל מציור ראילסטי, קומיקס, איור דמויות ואווירה, התוכנה מתאימה לציירים ויש בה כלים מדהימים לעיבוד הגרפיקה, כמובן שלאחר שאתם יודעים היטב לצייר על התוכנה עם העכבר תוכלו לפתח מיומנות עבודה עם עט דיגיטלית ולהתחיל לצייר בדיוק כמו שציירתם על דף אבל בצורה דיגיטלית ומקצועית , מומלץ להצטייד עם עט הוואקום אך ורק לאחר סיום ההכשרה. כמובן שלכל אורך הלימודים אתם תכינו תרגילים מפתחי יציקה עם עבודות בית ומטלות כדי לתרגל את כל נושאי הלימוד לפיתוח סגנונות עבודה שיהיו מותאמים טרנדים.