לימודי עיצוב גרפי בתל אביב תורת הצבעים ומיתוג עסקים

אחד הנושאים הכי מעניינים בלימודי עיצוב גרפי בתל אביב אונליין מהבית הוא תורת הצבעים. תורת הצבעים בעצם מסבירה את המסר שעומד מאחורי כל צבע. כאשר אנו חושבים על צבעים, אנו בעצם חושבים על איך צבע יכול להוסיף אסתטיקה לגרפיקה, לתמונה לאיור, אבל המעצבים הגרפיים לא חושבים כמו כל אחד הם חושבים לפי שפת העיצוב. למעשה בחשיבה עיצובית המעצבים הגרפיים מתאימים את הצבעים למסר שהם רוצים להעביר, כך זה קורה גם במיתוג עסקים זה קורה גם באתרי האינטרנט המעוצבים, זה קורה בכרטיס הביקור או בכל דבר בעצם שצריך מיתוג. אם אתם מעוניינים לקרוא עוד על השפה העיצובית ולראות איך היא באה לידי ביטוי בגרפיקה, אנו ממליצים להיכנס לאתר הבא.

איך משתמש המעצב הגרפי בתורת הצבעים הלכה למעשה

אם אנו מעצבים גרפיים או סטודנטים ללימודי עיצוב גרפי בתל אביב, ואנו מעוניינים לספק לקהל היעד שלנו מסר שבו החברה שלה אנו עושים מיתוג היא חברה יוקרתית אז כדאי למעצב להשתמש בצבעים של שחור וזהב אשר מעידים על יוקרה. אך אם המסר שם דגש על ביטחון אז יהיה כדאי לנו להשתמש בצבעים של כחול. אם אנחנו רוצים להתאים את מודעות הפרסום לקהל של ילדים או לזוג אוהבים אנו נשתמש בגוונים של ורוד ואדום. כמו שאתם שמים לב, בדוגמאות אלו ישתמש המעצב רק בגוון אחד של צבע ובמסר אחד. אבל קיימים מצבים בהם המעצב מעוניין להעביר מספר מסרים לקהל היעד. במצב כזה יעשה המעצב שימוש בשילוב של צבעים על מנת להעביר מסרים שונים. את  כל השפה הזו של הצבעים לומד המעצב הגרפי בלימודי העיצוב הגרפי בתל אביב אונליין מהבית. במהלך הלימודים המעצב ילמד כחלק מהשפה העיצובית תורה נוספת וחשובה מאוד בלימודי העיצוב הגרפי אשר נקראת טיפוגרפיה.

מהי טיפוגרפיה בלימודי עיצוב גרפי בתל אביב אונליין מהבית?

טיפוגרפיה זו בעצם תורה אשר מדברת על גרפיקה של כתב והיא למעשה נותנת למעצבים מידע  איך מעצבים את האות, באיזה פונט כדאי להשתמש, באיזה צבע להשתמש, האם להדגיש את הכתב או לא להדגיש אותו האם ליצור לו צל ואיך לסדר את האלמנטים בתוך הגרפיקה. כל הדברים האלו קשורים גם הם לחשיבה העיצובית ולשפה אשר לומדים הסטודנטים. השילוב בין שתי התורות הללו- צבעים וטיפוגרפיה חשובה מאוד ועל הסטודנטים לעשות זאת באופן הנכון על מנת לספק ללקוח מיתוג איכותי.

תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

מעצבים גרפיים, לקוחות ומה שבניהם

בין המעצב ללקוח לעיתים יהיו חילוקי דעות. לקוחות רבים לא מבינים שהמעצב יוצר גרפיקה על פי השפה העיצובית. הלקוחות חושבים בסופו של דבר, בשורה התחתונה על האסטטיקה והתוצר הסופי. אבל כדי שתצא לנו גרפיקה טובה ואיכותית אשר מעבירה היטב את מסרי העסק באופן הנכון, חשוב שנעשה שיתוף פעולה עם המעצב הגרפי. מיתוג יכול לגרום לעסק להצליח מאוד ולשגשג ויכול גם לעשות בדיוק ההפך.