לימודי עיצוב גרפי בנתניה – לעבוד באינטרנט מהבית

אם לפני שלושים שנה הייתם שואלים מהו עיצוב גרפי, סביר שהיו אומרים לכם שאלו האנשים שמעצבים אריזות, איורים בספרי ילדים אשר משתלבים בעבודה בבתי דפוס  ובהוצאה לאור. כיום השתלבות במקומות אלו עבור מעצבים זה רק קצה המזלג ולמעשה כיום מנעד התעסוקה של המעצבים הגרפיים גדל מאוד. למעצבים גרפיים כיום יש אפשרויות בחירה רבות ומגוונות וזהו אחד המקצועות שאף פעם לא משמעמם בהם. בעבר היה זה מקצוע שמתקשר עם לימודי אומנות ועל המעצב היה להיות בעל כישרון אומנותי ויכולת גבוהה של איור. כיום זה כבר לא כך, והאחראית הגדולה לשינוי זה היא הטכנולוגיה שנכנסה לחיינו.

השפעת הטכנולוגיה על מקצוע העיצוב הגרפי

עם צמיחת הטכנולוגיה ומגמת השינוי והמעבר לעולם האינטרנט בקצב מסחרר, גם עולם העיצוב הגרפי עבר שינוי ענק. עבודתם של המעצבים הגרפיים כיום מתבססת על עבודה ממוחשבת. כך לדוגמה כיום כל הנושא של מיתוג עסקים נעשה באינטרנט. עסק כיום שמעוניין בפרסום, שיווק ומיתוג יודע שיהיה עליו להיעזר במעצב גרפי אשר ייצור לו גרפיקות לאינטרנט כמו לוגו, עיצוב אתר אינטרנט, כרטיס ביקור דיגיטלי, באנרים קופצים ואפילו ברכת חג שמח ללקוחות העסק נעשית היום באופן דיגיטלי. המעצב הגרפי כיום כבר לא חייב להיות בעל כישרון איור מולד כי הכל למעשה נעשה במחשב. הדבר שהוא כן צריך זה יצירתיות ולמי שיש מזה בשפע, יכול להצליח מאוד במקצוע זה. אם גם אתכם מעניין להשתלב בלימודי עיצוב גרפי בנתניה אונליין מהבית, אנו ממליצים לכם להיכנס לאתר הבא, לראות סרטונים בנושא או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליך.

תוכנות העיצוב הגרפי המובילות כיום

כיום ענף העיצוב גרפי מתבסס בעיקרו על שלוש תוכנות סופר מקצועיות של חברת אדובי. אלו הם תוכנות מעולות בעלות אפשרויות רבות ומגוונות אשר נמצאות בשימוש נרחב של מעצבים גרפיים. אחת מהתוכנות הכי מוכרות היא הפוטושופ אשר משתמשים בה לא רק מעצבים גרפיים אלא גם צלמים ומעצבי אופנה. זוהי תוכנה נהדרת לעיבוד תמונות אשר מאפשרת לקחת תמונה פשוטה שצילמנו, לתקן בה פגמים, לשנות לה את מזג האוויר, להוסיף לה אלמנטים ועוד המון אפשרויות מקסימות בלחיצת כפתור. תוכנה נוספת טובה מאוד עבור מעצבים גרפיים ולמעשה מהווה את חוד החנית בתחום זה היא תוכנת האילוסטרייטור אשר כיום היא למעשה התוכנה המובילה בלימודי העיצוב הגרפי בנתניה אונליין מהבית. זוהי תוכנה נהדרת אשר עובדת על וקטורים. היא מאפשרת להגדיל תמונות מבלי לאבד את איכותן, היא מאפשרת ליצור אייקונים וסמלים וביחד עם הפוטושופ ניתן ליצור בה גרפיקה יפיפייה. התוכנה האחרונה של חברת אדובי מתמחה בכל הנושא של עיצוב כתב והיא משמשת בעיקר בהוצאות לאור. למידה של שלושת התוכנות האלו בלימודי עיצוב גרפי בנתניה אונליין מהבית, תכשיר אתכם להיות מעצבים גרפיים מובילים.