לימודי עיצוב גרפי באינטרנט – קורס גרפיקה במחשב

רוצים להיות מעצבים גרפיים ואין לכם זמן ללכת ללמוד את התחום הזה? רוצים לעשות הסבה מקצועית למקצוע מפרנס ומכניס? בכתבה הבאה תוכלו לקבל פרטים רחבים איך אפשר ללמוד להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים וכל זה דרך האינטרנט. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי גרפיקה מקצועיים שנעשו על ידי מעצבים גרפיים כדי להראות לכם מה עושים במקומות עבודה. שיעורים אלה יתנו לכם אינדיקציה על החשיבה היצירתית בפיתוח והעבודה בתוכנות גרפיות.

מי צריך מעצב גרפי ?

היום אין עסק שלא צריך מעצב גרפי או גרפיקאית לקידום העסק ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. עסקים לא יכולים להתקיים ללא אתר אינטרנט או פרסומות שרצות בפייסבוק. אלטרנטיבות לפרסום הם רבות והגולשים מחפשים מידע אך ורק באינטרנט ולא כמו בעבר בעיתונים. האחריות היא מאוד גדולה של המעצבים הגרפיים כי הם אלה שקובעים איך העסק יראה בציבור. בלימודי עיצוב גרפי לומדים טכניקות מקצועיות לקידום עסקים ושיווק על ידי אלמנטים ויזואלים וצבעוניות תוך שמירה על קונספטואליות וגרפיקה ממוחשבת.

מה לומדים בלימודי עיצוב גרפי?

לימודים של מעצבים גרפיים כוללים את ההבנה על חוקי עיצוב גרפי המקובלים היום בתעשייה. תלמדו כיצד לקשר בין צורות על ידי אלמנטים ויזואלים ולהעביר את המסר תוך שימוש בצבעים נכונים לקהל היעד שאליו מכוונים המעצבים. תשתמשו בקומפוזיציה נכונה ותלמדו טריקים להעברת המסרים השיווקיים במודעות שתעצבו. במהלך הלימודים תלמדו תוכנות גרפיות של חברת אדובי כי אתם תעבדו במהלך הלימודים.

התוכנות הגרפיות

התוכנות הגרפיות בלימודי עיצוב גרפי באינטרנט תלמדו את התוכנות של חברת אדובי שהם פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. אך ורק באמצעות התוכנות הגרפיות תוכלו לבנות את תיק העבודות שלכם בגלל שזה הדבר היחידי שאיתו תוכלו להתקבל לעבודה או  לעבוד בתחום זה מהבית פרילנסר. באמצעות התוכנות תעצבו מודעות שיווקיות על ידי תמונות או תבנו לוגואים ועיצוב אריזות על-ידי תוכנת אילוסטרייטור. באמצעות אינדיזיין תוכלו להכין חוברות וקטלוגים. במהלך הלימודים תלמדו כיצד לשלב בין כל התוכנות כדי להוציא עיצוב גרפי סופי.

איך לומדים עיצוב גרפי באינטרנט אונליין בצורה מקוונת?

תוכל לראות בקישור הבא בית ספר מומלץ מאוד בישראל המכשיר סטודנטים ללימודי תעודה ותיק עבודות במקצועות עיצוב גרפי במקצועות ההייטק. בית הספר מספק לסטודנט תוכנה שמאפשרת למורה לצפות ישירות בתוכנת הגרפיקה שיש לסטודנט במחשב. במהלך השיעור תהיה אינטראקציה מלאה בין המורה לסטודנט והמורה יזיז לסטודנט את העכבר תוך הסברים על עולם הגרפיקה והתוכנות. במידה ויש שאלה או שהנושא לא ברור המורה יחזור על הנושא עד שהסטודנט יבין את כל המהלכים צעד אחר צעד. המטרה בלימודי עיצוב גרפי באינטרנט במתכונת של שיעורים פרטיים היא לתת לסטודנט חופש פעולה וביטחון בזמן העבודה. כולנו יודעים שלימודים פרטיים אחד על אחד יעזרו לכם להגיע לרמות מאוד גבוהות. בלימודים בקבוצה לפעמים סטודנטים מתביישים לעצור את הקבוצה ולשאול שאלות בלימודים פרטיים אחד על אחד תוכלו לשאול כל שאלה וקצב הלימודים יהיה מהיר יותר. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בלבנות תיק עבודות כי זה הדבר החשוב ביותר לאחר סיום הלימודים.