דרושים מעצבים גרפיים כתבה איפה אפשר למצוא עבודה ב2020

מחפשים עבודה בעיצוב גרפי? רוצים לעבוד בחברות הייטק ולא יודעים איך להתחיל?   במיוחד בשבילכם קישורים מדהימים בקבוצת פייסבוק אדירה שדרכה תוכלו למצוא עבודות גרפיקה. בקבוצת פייסבוק זה תוכלו לראות אינספור משרות בתחומים שונים ולהבין מה צריך לעשות כדי להתקבל לעבוד בתחום זה. קבוצת פייסבוק זו מתאימה למעצבים גרפיים מתחילים שסיימו לימודים לא מזמן ורוצים להשתלב בתעשייה המבוקשת ביותר בישראל. גם אם אתם פרילנסרים ורוצים למצוא עבודה מהבית בהחלט תמצאו בקבוצה הזו מקור פרנסה מדהים.

עבודה מהבית והביקוש.

כיום יש למעצבים גרפים אינספור מקומות לעבוד לאחר סיום הלימודים. הביקוש בתחום זה  אדיר כי יש יותר אפשרויות לעבודה לאחר סיום הלימודים בקידום ויצירת יחסי ציבור לעסקים דרך פרסומות ומודעות שרצות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. אם בעבר  בוגרים היו הולכים אך ורק לעבוד באריזות ודפוס כיום עקב התפתחות האינטרנט בצורה אדירה למעצבים גרפיים יש יותר אפשרויות ליצירת תקשורת שיווקית ללקוחות ומעסיקים באמצעות פרסומות ובאנרים שרצים. בוגרי לימודי עיצוב גרפי לרוב מתחילים לעבוד כבר בתקופת הלימודים ואוספים לקוחות כדי לבנות תיק עבודות  רחב.

מה חשוב היום כדי להתקבל למקומות עבודה?

כיום תעודות  ותארים לא פותחים דלתות לאף אחד בתחום זה. חברות מסחריות שעוסקות בתחום השיווק ורוצות להגביר את מערך הלקוחות שלהם רוצים לראות   מה אתם יודעים ולא תעודות. ככל שתיק עבודות מדבר על רלוונטיות מול מה שקורה כיום בעולם הפרסום ויחסי ציבור תוכלו להתקבל ולעבוד במהירות. תיק עבודות זה הדבר היחיד שיכול להעיד שאתם מעצבים גרפיים מקצועיים.

מה צריך לכלול תיק עבודות?

תיק עבודות בעיצוב גרפי צריך לכלול עבודות של יחסי ציבור שעשיתם באינטרנט או מיתוג גרפי לעסקים. תצטרכו להראות עיצוב אפליקציות או אתר האינטרנט תוך מתן דגש לרלוונטיות של מה שקורה כיום ב-2020. תיק עבודות צריך לכלול את הנושאים שאתם מעצבים תוך הסברים על מהלכי העיצוב מהתחלה ועד הסוף.  תיק עבודות מומלץ להראות באתר אינטרנט או דרך קטלוג בתוכנת אינדיזיין. אם תיק של תיק עבודות מראה חדשנות וטרנדים שעוד לא נראו תוכלו בהחלט לעבוד בחברות הייטק בענף אינפוגרפיקה או לעצב אפליקציות בשיתוף פעולה עם מתכנתים.

השכר בתחום.

עקב הביקוש האדיר למעצבים גרפים בתעשייה בישראל שכר של מעצבים מתחילים מתחיל ב 17 אלף שח בחברות הייטק – משרדי  פרסום לעולם האינטרנט. במידה ואתם בוחרים לעבוד בתחום זה בבית דפוס תוכלו להתחיל עם שכר של 12 אלף שח נטו. בתי דפוס סובלים מחסור בכוח אדם אדיר כי כיום רוב הבוגרים של לימודי עיצוב גרפי הולכים לעבוד בהייטק ובצדק כי השכר הוא גבוה יותר מול הדפוס והוצאות לאור שמשלמים. מרבית בוגרי הלימודים זה עובדים מהבית דרך האינטרנט ונותנים שירותי גרפיקה ויחסי ציבור ומיתוג לעסקים בצורה פרטית.

בקישור הבא תוכל להצטרף לקבוצת הפייסבוק בה תוכלו לראות אין ספור מודעות דרושים שמתפרסמות מידי יום. כל מה שתצטרכו לעשות זה לבקש חברות והאישור יהיה בצורה אוטומטית. בקבוצה תוכלו לראות מעצבים גרפיים אחרים ואינספור חברות שמפרסמות מודעות דרושים לעבודה בתקשורת חזותית ויחסי ציבור ומיתוג.