גרפיקה ממוחשבת תנאי קבלה במכללה 2020 מה זה מקצוע מעצבים גרפיים? מה גרפיקאים עושים במקומות עבודה?

מה זה עיצוב גרפי? למה מעצבים מבוקשים בתעשייה? היום שמסביבנו פרסומות מכל עבר החל משלטי חוצות או על אוטובוסים נוכל לראות את עולם העיצוב גרפי ואת נושא התקשורת חזותית מידי יום. עקב ריבוי הפלטפורמות לפרסום חינמי של עסקים ברשתות החברתיות או בבלוגים שונים נוצר הצורך לעיצובי  גרפיקה מושכים ויפים כדי שימכרו וישכנעו את הגולשים להקליק על המודעה וכתוצאה מכך בעלי העסקים זוכים לחשיפה גדולה מאוד. כל אפיק שמאפשר פרסום חינם לעסק מרוויח גם מהתנועה של הגולשים וגם בעלי העסק זוכים לחשיפה אדירה. בפייסבוק לדוגמה שזה ערוף חברתי אבל גם פרסומות שיווקיות נוכל לראות מידי יום מודעות שונות עם עיצובים שמדברים על מותג או מסבירים על מוצר כזה או אחר, בשביל כל המודעות הללו צריכים מעצבים גרפיים שיעשו את העבודה.

גרפיקה ממוחשבת תנאי קבלה במכללה 2020 – עיצוב גרפי ושיווק מה הקשר

ללמוד לשווק עסקים באמצעות התוכנות של חברת אדובי, שיווק עסק זה לא משהו שאפשר להצביע עליו בנקודה אחת, שיווק של עסקים הוא תהליך רחב מאוד שנלמד במסלול לימודי תקשורת חזותית, החל מבחירת צבעים נכונה של המודעות או באיזה אלמנטים מומלץ להשתמש כדי לשכנע אנשים להעיף מבט על המודעה או לקנות מאיתנו משהו. שיווק ומכירות הוא לגמרי שונה היות ושיווק משפיע על מכירות לאורך זמן, מעצבים גרפיים מקצועיים ינסו לתת את המקסימום כדי לעצב גרפיקה איכותית כדי לשכנע את האנשים להסתכל על המודעה. הנוסח לרוב של הכיתוב שיישב בתוך המודעה יהיה על ידי קופירייטרים שידעו בדיוק מה לרשום כדי לעבוד על המוח האנושי. עיצוב גרפי בשנים האחרונות נכנס לעולם הייטק יחדיו ונוצר הצורך למעצבים גרפיים שייתנו את השפה החזותית לאתרי אינטרנט ואפליקציות שונות שוב כדי להגדיל את מערך השיווק שעסקים צריכים היום.  תוכלו ללמוד הדרכה בעיצוב גרפי   אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

גרפיקה ממוחשבת תנאי קבלה במכללה – מסלול לימודי תקשורת חזותית ועיצוב לאפליקציות

איך להיות מעצבים גרפיים ולעבוד מהבית? לימודי תקשורת חזותית כוללים את 2 המסלולים בעולם העיצוב רב תחומי החל מלמידת מסלול הראשון של איך להיות מעצבים גרפיים ולאחר סיום מסלול זה עם תיק עבודות כובש ומשכנע מתחילים לעבוד על עולם האתרים והקשר לעיצוב גרפיקה להייטק, אי אפשר ללמוד לעצב אתרים אם אתם לא מעצבים גרפיים תחילה היות ואת כל השפה העיצובית לומדים מעצבים גרפיים, החל מהכנת גרפיקות מוגדרות כללים קפדניים בעיצוב גרפי ועוד אין ספור סודות ופרמטרים שונים שנלמדים במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת. השילוב של עיצוב גרפי לעולם השיווק פלוס התקשורת דרך המדיה הדיגיטלית יוצר את המקצוע מעצבי תקשורת חזותית מקצועיים, מסלול לימודים קורס תקשורת חזותית יכול להיות גם בלמידה אונליין עם מורים פרטיים לעיצוב. לקוחות מעדיפים היום שמעצבים ייתנו להם את כל הקשת השיווקית ויעצבו להם גרפיקה מודפסת או יכינו להם את הלוגו ותוך כדי יעצבו להם אתר בהתאם לקונספט שהתחילו איתו בעיצוב גרפי.

גרפיקה ממוחשבת תנאי קבלה במכללה – לימודי עיצוב גרפי  – שלב א במסלול לימודי תקשורת חזותית

לבנות תיק עבודות מקצועי, מה זה  השפה העיצובית? לימודי עיצוב גרפי תחילה כוללים את ההבנה הרחבה של מה זה בכלל עיצוב גרפי וההבדל מעולם הגרפיקה ממוחשבת, כלי העבודה של מעצבים גרפיים וגרפיקאים הם התוכנות של חברת אדובי, ידיעת התוכנות בלבד לא מאפשרת למעצבים הגרפיים לקחת אחריות ולהרים קונספט בעיצוב מקצועי, מעצבים גרפיים צריכים תחילה להבין כיצד להעביר מסרים גרפיים בצורה משכנעת בהתאם לקהל היעד שאליו הם מכוונים, הבנת עולם הצבעים ואיזה משמעות יש לכל צבע, מהם צבעים חמים או קרים וכיצד לשלב את הצבעים למכירה של מוצר או שיווק של עסק לאורך זמן. תחום העיצוב הוא גדול מאוד ומעצבים גרפיים במשך כל תקופת הלימודים יבצעו עיצובים שונים כדי להגדיל את תיק העבודות שלהם ולתפוס ניסיון לפיתוח היצירתיות בעיצוב והכנת גרפיקה ממוחשבת.

גרפיקה ממוחשבת תנאי קבלה במכללה – לימודי בניית אתרים  – שלב ב במסלול לימודי תקשורת חזותית

הכנת אפליקציות וחווית משתמש נכונה, עבודה בחברות הייטק, קורס בניית אתרים יתקיים רק לאחר שבוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי יסיימו את כל העבודות בגרפיקה שהם סיימו במסלול הראשון של מעצבים גרפיים מתחילים, לימודי בניית אתרים כוללים את הבנת חוקי העיצוב לעולם האתרים, כיצד לעצב אתר בצורה נכונה תוך התאמה של הכללים שמנועי חיפוש מכתיבים לנו, כל התוכנות לעיצוב גרפי שעבדתם עליהם במסלול לימודי עיצוב גרפי יופיעו גם פה, עם תוכנת הפוטושופ תעצבו את כל התמונות שיהיו באתר ועם אילוסטרייטור תעצבו את האייקונים. במערכת לבניית אתרים תכניסו את כל הגרפיקות שהכנתם תוך שימוש בחוקי העיצוב והתאמתם לאתר בצורה נכונה. רוב העבודה בבניית אתרים יהיה במשקלים מאוד נמוכים כדי שהאתר ירוץ וייטען מהר באפליקציות או במחשב.  תוכלו ללמוד קורס עיצוב גרפי   אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

גרפיקה ממוחשבת תנאי קבלה במכללה תיק העבודות בעיצוב גרפי והתעודה בלימודי תקשורת חזותית

עיצוב גרפי רב תחומי והתאמה לטרנדים בעיצוב גרפי, בתחום הגרפיקה ועיצוב אתרי אינטרנט תעודות זה כבר לא מה שהיה פעם לא פותחות לא דלתות ולא שערים לתעשייה, לקוחות רוצים לראות תחלס מה שאתם יודעים לעשות, כיצד אתם מעצבים אתר בצורה מותאמת לחוקי UX- UI , כיצד שילבתם את הלוגו עם כל הגרפיקה בתוך האתר, תיק העבודות אמור להיות מוצג או באתר אינטרנט או בצורה של חוברת עבודות שעיצבתם בתוכנת אינדיזיין, עליכם להראות אין ספור עבודות שונות בעיצוב החל מעיצובי לוגו, או איורים וציורים דיגיטליים לעולם העסקים. רק לאחר שיבינו שמעצב גרפי מקצועי עומד מולם רק לאחר מכן תוזמנו לראיון עבודה. הביקוש בתחום הוא עצום וגם אתם הגרפיקאים או המעצבים הגרפיים ללא ניסיון תוכלו להשתלב במהירות בתחום.

התעסוקה לבוגרי מסלול גרפיקאים

האם יש עבודה בתחום? איך אפשר לעבוד מהבית? בתחום הגרפיקה ממוחשבת ותקשורת חזותית נוצר מחסור עצום במעצבים גרפיים איכותיים וכל זה בגלל שעולם ההייטק שואב לתוכו מידי חודש מעל מאות מעצבים ללא ניסיון כדי לעמוד בדרישות של העולם מישראל  בתחום ההייטק, ישראל ידועה כבירת הייטק העולמית ורוב האפליקציות או ממשקים שונים מוזמנים ישירות מפה, חברת הייטק מעדיפה לעבוד עם ישראלים בגלל הנוחות והזמינות בשעות העבודה שהם תואמות, כיום נוכל לראות שחברות הייטק רבות עובדות עם מעצבים גרפיים מכל העולם מה שיוצר לפעמים בעיות בין שעות העבודה בישראל לבין שעות העבודה לדוגמה בניו יורק. עיצוב גרפיקה לעולם האפליקציות מה שצבר תאוצה בשנים האחרונות יצר אין ספור סטודיואים פרטיים ופרילנסרים שעובדים בתחום זה מהבית כי הם לא רוצים להתחייב לחברה אחת אלה לעבוד עם מספר חברות שונות

על העבודה בתחום ב2020 המחסור במעצבים גרפיים בעולם הדפוס מה קורה שם

להקדים את הטכנולוגיה ומה שהולך לקרות? מה יקרה בשנים הבאות? בתחום הדפוס נוצר מחסור עצום בכוח אדם מקצועי ואפשר להגיד שהמשבר שפקד את בתי הדפוס או הוצאות לאור והפקות לא יגמר בשנים הקרובות, מדינת ישראל עדיין מדינה קטנה ואין פה מספיק כוח אדם שעובד בתחום העיצוב או הייטק. אם בעבר רוב הבוגרים של מסלולי לימוד גרפיקה ממוחשבת או עיצוב גרפי היו פונים רק לעבודה בתחום הדפוס כיום רוב הבוגרים עוברים לעבוד עם חברות הייטק בגלל השכר הגבוה שחברות הייטק משלמות ומתגמלות יפה בוגרים. הניסיון היום של מעצבים גרפיים הוא לא משמעותי בכלל היות ומקבלים לעבודה מעצבים מקצועיים שיש להם תיק עבודות מקצועי ומשכנע. תחום ההייטק כולנו יודעים שלא הולך לעצור ורק הולך להתפתח באפליקציות חדשות או בכל פלטפורמה טכנולוגית שאמורה לעשות לנו את החיים יותר קלים.

שכר מעצבים גרפיים משכורות וטווח השכר בתחום העיצוב גרפי

מרבית הבוגרים עובדים בתחום זה מהבית בגלל אפשרויות העבודה הרבות, השכר בתחום העיצוב גרפי מאוד משתנה ותלוי בהמון גורמים החל מאם אתם רוצים לעבוד בתור פרילנסרים בתחום או אם אם אתם הולכים לעבוד בחברת הייטק, כיום מעצבים גרפיים ללא ניסיון בעולם ההייטק מרוויחים קרוב ל 10,000 ש”ח מינימום והשכר הוא נטו, כמובן שככל שתצברו ניסין בתחום תוכלו להתקדם למחלקות יותר מתקדמות ולהרוויח הרבה יותר, בעולם הדפוס השכר הוא מעט פחות ומעצבים יכולים להרוויח קרוב ל 12000 ש”ח נטו, כמובן שכל אחד עושה את הבחירות שלו באיזה תחום הוא רוצה להיות חלק. יש אין ספור נישות שונות בתחום העיצוב גרפי שאפשר להתברג אליהם החל מעבודה בפיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט או אפליקציות או לעבוד עם חברות אופנה בשיתוף פעולה עם מעצבי אופנה, הכנת הדמיות דיגיטליות עם חברות אדריכליות. אז אם אתם אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית אתם בהחלט תמצאו מסגרת קבועה ויציבה של תעסוקה כשכירים או פרילנסרים בתחום.