בית ספר לגרפיקה להתברג לתעשייה במהירות

אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית? רוצים לדעת איך לעצב  פרסומות ומודעות? מחפשים  בית ספר לגרפיקה למקצוע גרפיקאי? בכתבה הבאה נסביר לכם מה זה גרפיקה ממוחשבת וכיצד מעצבים עובדים במקומות עבודה. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי גרפיקה שהוכנו במיוחד על ידי בית ספר לגרפיקה מומלץ כדי להסביר לכם לקראת מה אתם הולכים. שיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל גרפיקאי מתחיל או מעצב גרפי שרוצה לדעת מה עושים בחברות ההייטק.

מה לומדים בבית ספר לגרפיקה?

בבית ספר לגרפיקה לומדים את השפה העיצובית שכוללת הבנה מעמיקה של מה עסקים צריכים כיום בישראל. תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים וגרפיקאים כדי לתרגם רצונות של עסקים למטרות עסקיות. מטרה עסקית יכולה להיות בצורה של מודעה שיווקית בפייסבוק או אפליקציה שרצה באינטרנט. את כל חוקי העיצוב הגרפי תעצבו על ידי אלמנטים ויזואלים  בתוכנות הגרפיקה של חברת adobe   באמצעותם אפשר לעצב גרפיקה.

תפקידים של תוכנות העיצוב גרפי

תוכנות בעיצוב גרפי של חברת אדובי פוטושופ אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין כל תוכנה יש תפקיד אחר בקריירת הגרפיקאי ומעצבים והשילוב בין שלושתם  יוצר את הקריירה עיצובית שמעצבים גרפי עובדים. בחברות הייטק מעצבים גרפיים מכינים אפליקציות  למסחר אונליין, במשרדי הפרסום גרפיקאים מכינים פרסומות לקידום מכירות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. עסקים שלא קיימים היום באינטרנט לא יוכלו לשווק ולהגדיל את המערך השיווקי שלהם.

לימודי גרפיקה דרך האינטרנט

כיום אפשר ללמוד גרפיקה ממוחשבת במכללות עיצוב גרפי ובתי-הספר וגרפיקה ואפשר גם ללמוד את התחום דרך לימודים אונליין אחד על אחד באינטרנט. לימודים באינטרנט מתקיימים על-ידי תוכנת חיבור שבית ספר לגרפיקה מספק לסטודנטים. המורה יוכל לצפות במסך של הסטודנט ולהסביר לו צעד-אחר-צעד איך לעצב הגרפיקה פרסומית בתוכנות לגרפיקה. במהלך השיעור המורה ישוחח עם הסטודנט דרך מיקרופון ואוזניות באמצעות המחשב. אם יש נושא לא ברור במהלך השיעור הפרטי המורה יחזור שוב עד שתבין את החומר במלואו.

ללמוד מהבית אחד על אחד גרפיקה ועיצוב

הלימודים בשיטת לימודים אונליין מתבצעים דרך שיעורים פרטיים אחד על אחד ללימודי תעודה זה תיק עבודות. תוכלו לראות בקישור הבא בית ספר מומלץ ללימודי תעודה ותיק עבודה וכל זה מהבית, באתר תמצאו שיעורי גרפיקה שמסבירים מה זה תקשורת חזותית וכיצד מעצבים משתלבים במהירות בתעשיה, תקבלו טיפים איך לפתוח עסק עצמאי ולעבוד בתחום זה מהבית או מכל מקום.

אף אחד לא מעניין אותו איזה תעודה יש לכם מה שחשוב זה דוגמאות

כיום זה לא משנה איפה למדתם מה שחשוב זה איך נראה תיק עבודות שלכם. ככל שתיק עבודות שלכם מקצועי ביותר תוכלו להתברג לתעשייה במהירות. מרבית הבוגרים בתחום זה מעדיפים לעבוד מהבית היות והשכר הוא גבוה יותר. הביקוש הוא עצום בתחום עיצוב גרפי כי יש יותר אלטרנטיבות למעצבים לעבוד לאחר סיום הלימודים. תוכלו לעבוד במשרדי הפרסום או חברות הייטק בשיתוף פעולה עם מתכנתים שמציעים אפליקציות ומוצרים שונים לחברות הייטק